introrAltın Güngör 1977 yılından bugüne kadar elde ettiği bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kuyum ambalajı konusunda, uzman kadrosu ile üretim yapan firmamız, sizlerin katkısıyla sektörün lideri olmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren en değerli ziynet eşyalarını içinde sakladığınız kutu ve keseleri kaliteden ödün vermeden hizmetinize sunuyoruz. Önem verdiğimiz Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli olarak yenilenen ürünler ile müşteri beklentilerini de değerlendirerek memnuniyetinizi maksimum seviyeye taşıyacak nitelikte ürünler sunmak en önemli görevlerimizdendir.

Satış ağı ile yurt içinde ulaştığı 7 bölge, 70 il ve ilçelerinde 10.000 nin üzerinde müşterimize hizmet vermekteyiz. Firmamız ayrıca birçok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Firmamız, periyodik müşteri ziyaretleriyle Müşteri-Firma ilişkisini en üst seviyede tutmuştur. Üretimde kaliteyi, siparişleri zamanında teslim etmeyi ilke edinmiştir.

Altıngüngör, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederekbugün ve gelecekte hizmetine kaldığı yerden devam edecektir.