KURUMSAL

Lüks kutu, Plastik kutu, kurdele çanta ve ambalaj ürünlerini toptan imalat

Altın Güngör , Kuyum ambalajı konusunda Türkiye genelinde ve yurt dışında hizmet veriyor.

Altın Güngör, en değerli ziynet eşyalarının saklandığı lüks kutuları, kese ve çantaları üreterek, kaliteden ödün vermeden kuyumcu firmalarının ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Altın, kuyum ve mücevher sektöründe Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli olarak yenilenen ürünler ile müşteri beklentilerine de değerlendirerek sektöre devamlı yeni ürünler sunuyor. Lüks kutu, plastik kutu, kese, kurdele, çanta ve ambalaj ürünlerini toptan imal eden Altın Güngör, her geçen yıl artan tecrübesi ve kalitesi ile üretimine devam ediyor. Toptan promosyon çanta imalatı hizmeti içerisinde baskılı bez çanta, cüzdan çeşitleri, suni deri çanta, elyaf çanta, torba çanta, kumaş çanta ve karton çanta, kurdele, hediyelik poşet çeşitlerini de üretiyor.

0
İL
0
Müşteri
0
Mutlu Aile

Altın Güngör, üretim yaparak hem de periyodik müşteri ziyaretleriyle Müşteri – Firma ilişkisini en üst seviyede tutmuştur. Üretimde kaliteyi, zamanında siparişleri teslim etmeyi ilke edinmiştir.

Altın Güngör, geniş satış ağı ile yurt içinde ulaştığı 7 bölge, 81 il ve ilçelerinde 13.000 nin üzerinde müşteriye hizmet veriyor. Ayrıca birçok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlıyor.